Bitki / Çiçek Parterleri Sınırlama

16Hem bahçesiyle uğraşan bireysel kullanıcılar hem de tecrübeli peyzaj profosyonelleri, çim ve çiçek parterleri arasında sınır çizgisi oluşturmanın sadece görsel açıdan önemli olmadığını çok iyi bilirler!

Bitki / Çiçek Parterleri ile çim alanlar arasındaki net bir ayrım bahçe bakımını %100 kolaylaştırmaktadır.

Güzel bir çim yüzey ve aynı zamanda bahçeye sahip olmak ve estetik olarak bu görüntüyü sürekli halde korumak zor ve uğraş gerektiren bir iştir. Fakat bakım yükünü hafifletmek için çeşitli yöntemler mevcuttur ve bunlardan bir tanesi bahçenize çim sınırlama ürünleri dahil etmektir. Bitki / Çiçek Parteri sınırlama ürünleri bahçenizde çim alanlarınız ile bitki alanlarınız arasına bir engel olarak yerleştirilir.

Bitki / Çiçek Parteri sınırlama ürünleri bitki parterleriniz etrafındaki çizgileri vurgulayarak berrak ve temiz bir görünüm oluşturur. Çim yüzeyin bahçenizde gelişigüzel büyümesini ve ev ve binalara doğru hareketini kontrol altında tutabilirsiniz.

Bitki / Çiçek Parteri sınırlama ürünleri aynı zamanda oluşturduğunuz çiçek parterlerine, çocuk ve insanların ayak basmasını engelleyerek koruma sağlar. Yürüyüş yapılmasını istemediğiniz alanların etrafında görünür bir bariyer oluşturur. Bitki / Çiçek Parteri sınırlama ürünleri kullanmadaki asıl amaç, çim görünümünü en iyi hale getirmek ve bakımını kolaylaştırmaktır. Bitki / Çiçek Parteri sınırlama ürünleri böylelikle, hem estetik hem de fonksiyonel olarak bahçelerinizde işlev görmektedir. Bahçenizde temiz bir görünüm sağlarsınız ve çim biçimi sonrası net sınır çizgilerinizi sürekli kalıcı halde elde etmiş olursunuz.

​Ekoplas Bitki / Çiçek Parteri sınırlama ürünleri ile net çizgiler ve düzgün kavisler oluşturabilirsiniz.

Bitki / çiçek parteri sınırlayıcılar, çim, toprak, malç, çakıl, taş veya diğer yatak malzemelerin birbirinden ayırmak için kullanılabilir.

Bitki / çiçek parteri sınırlama uygulamaları için aşağıdaki Ekoplas ürünlerini kullanın:

BİTKİ / ÇİÇEK PARTERİ SINIRLAYICILAR