EKOPLAS ONLINE MAĞAZAMIZA HOŞGELDİNİZ

SEPETİM

Sepetinizde 0 ürün bulunmaktadır.

X

Hakkımızda

Ekoplas online fabrika satış mağazamıza hoşgeldiniz....

Web sitemizde gördüğünüz ürünlerin tamamı firmamız tarafından, Ankara Ostim Organize Sanayi bölgesinde yer alan 3.000 m2 lik fabrikamızda tasarlanmakta ve üretilmekte, ayrıca 40'a yakın ülkeye ihraç edilmektedir.

EKOPLAS; metal bahçe objeleri, dekoratif bahçe bordürleri, çim sınırlayıcılar, zemin ızgaraları, bahçe yapıları, bahçe kemerleri, pergolalar, bitki destekleri gibi kentsel, bireysel ve ticari peyzaj uygulamalarında kullanılan yenilikçi çevre dostu ürünlerin geniş bir yelpazede tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış lider bir mühendislik çözüm şirketidir. 

Hızlı nüfus artışı, gelişen teknoloji ve sanayi ile birlikte insanoğlunun eko sistemler üzerindeki baskısı artmakta ve doğal çevrenin giderek yok olmasına ve yenileme gücünü kaybetmesine neden olmaktadır. Buna karşılık olarak, 1970’li yıllardan itibaren çevre sorunlarına karşı artan duyarlılık, pek çok alanda yeni yaklaşımlar ve teknik önlemlerin geliştirilmesini sağlamıştır.

Bu gereksinimleri ve gelişmeleri yakından takip ederek 2010 yılında faaliyetlerine başlayan EKOPLAS, ülkemizde mimari ve peyzaj alanındaki ürün yetersizliğini ortadan kaldırmak, çevreci, yeşil, ekolojik şehirler oluşturmak ve yeşilin estetiğini tüm şehirlerimize yaymak adına farklı kategorilerde tamamıyla kendi üretimi olan ürünler ve çözümler sunmaktadır.

Tüm ürünlerimiz projelere çevre dostu artı değerler katmak ve projenin ömrü boyunca sürdürülebilirliğini sağlamak için tasarlanmıştır. 

 

Test

Form Gönderimi

Tamam