HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Ekoplas, dünyanın önde gelen yüksek performanslı peyzaj kenarı ve tutucu sistemleri üreticisidir. Yaklaşık 10 yıldır, Ekoplas, eşsiz kalite, çığır açan ürünler ve birinci sınıf müşteri hizmetleri sunarak sektörün ön saflarında yer almıştır.

Ekoplas, peyzaj endüstrisine dair köklü bilgilerini kullanır, katı üretim prensipleriyle karıştırır ve endüstrinin öncü ve eşsiz ürünleri yaratır.

Şirket, yeni ürün bültenlerinde sektöre liderlik etme yeteneğiyle gurur duyuyor ve bu tasarımları dünyanın dört bir yanındaki önde gelen peyzaj mimarları, tasarımcıları ve müteahhitleri ile sürekli ve sürekli bir görüşmeye dayandırıyor.

Ekoplas, görsel estetiğin en üst düzeyini sunarken, hızlı ve kolay kurulum sağlayan uygulama odaklı, performansa dayalı ürünler üretmek için dünya çapında bilinir.

En yüksek kalitedeki ürünlerin üretimine ek olarak, Ekoplas, dünya çapında müşteri hizmetleri sunmak için ikinci sıradadır. Ekoplas’ın Ürün Uzmanları, sektördeki en kapsamlı eğitimli personeldir. Ürün seçimi, uygulama bilgisi veya ortaya çıkan başka herhangi bir ihtiyaç ile belirleyicilere ve yüklenicilere yardımcı olmaya hazırdırlar.

Bu üstün müşteri hizmetleri, kaliteli ürünlerimizin montajı ile birlikte, Permaloc'u dünya çapında tercih edilen mimar ve müteahhit seçimini yapmıştır.

Malzemelerin ve kenarların buluştuğu yer her zaman her türlü peyzajın en çevreci ve estetik açıdan kritik yönüdür ve belirleyici ve uygulayıcılar yeni ve zorlu uygulamalar getirmeye devam edecektir. Ekoplas, bugünün zorluklarını yarının fırsatları olarak görüyor ve gelecek yıllar için sektör beklentilerini aşacak şekilde ürünler tasarlamaya devam edecek.