Dünya Çapında Çim ve Peyzaj Sınırlama Ürünleri Üretimi

Dünya Çapında Çim ve Peyzaj Sınırlama Ürünleri Üretimi

Mühendislik ve tasarım mükemmel bir ürün oluşturmak için anahtar bileşenlerdir. Ekoplas araştırma ve geliştirme departmanı, başarılı tasarımlarımızı geliştirmek için sürekli gelişen teknolojiyi takip ederek çalışmaktadır. En son üretim tekniklerini ve malzemeleri kullanarak, en iyi ürünleri pazara kazandırmaya çalışıyoruz.

Özgün tasarımlarımız genellikle sektörün güç, kalite ve yenilik sembolü olarak kabul görmüş ürünleridir. Pazar ihtiyaçlarını takip etmemiz ve fırsatları belirlememiz,yeteneklerimizi ve uzmanlığımızı insanlığın yaşam kalitesini arttırmak için kullanmamamız hem biz hemde müşterilerimiz için mutluluk vericidir.

Mütevazi bir şekile doğal kaynakların duyarlı bir şekilde kullanım ihtiyacını karşılamak bizim için çok önemlidir ve Ekoplas ürünleri minimum yenilenebilir olmayan kaynak gerektirmesinin yanı sıra çevreyi maksimum düzeyde olumlu olarak etkilemektedir. Çevre dostu ürünlerin imalatı insanlar ve doğal çevre ile ilgili sonsuz tutkumuzla ilgilidir.

Fuar Videomuz İçin Tıklayın!

Müşteri Memnuniyeti

Ekoplas’ın müşteri memnuniyeti politikasının temelini "Müşteri Odaklılık" oluşturur. Müşteri talep ve beklentileri doğrultusunda süreçlerimizi sürekli iyileştirir ve müşterilerimizle uzun süreli ilişkiler kurmayı hedefleriz.


Müşteri memnuniyetinin kalıcı kılmak için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek tüm çalışanlara duyurulur, ürün geliştirme çalışmaları yapılır, sunulan ürünle ilgili en ufak memnuniyetsizlik ciddiyetle ele alınarak iyileştirme faaliyetleri gerçekleştirilir. Müşterilerimizin her türlü geri bildirimi tarafımızdan hediye olarak algılanır. Deneyimlerimiz ve müşteri odaklı hizmetimizle sahip olduğumuz tüm kaynakları bu geri bildirimleri "müşteri memnuniyeti" ne dönüştürmek üzere kullanırız. Olumlu geri bildirimler doğru yolda ilerlediğimizin göstergesiyken, iyileştirme önerileri "daima bir adım önde olma" hedefimize yönelik önemli girdilerdir. Bu nedenle Ekoplas müşterileri geri bildirim vermeleri için teşvik edilirler.

  • Müşteri Memnuniyeti
Kalite Politikamız

Kalite Politikamız

Ekoplas’ın  kalite politikası "müşteri memnuniyeti" ne dayanır. Şirketin amacı, sipariş mektubunda belirtilen ilgili standartlara, teknik şartlara ve özel müşteri isteklerine uygun ürünler sunmaktır. Müşteri memnuniyetinin kalıcı olması için, müşteri şartlarının karşılanıp karşılanmadığı ve müşterinin değişen beklentileri ölçülüp değerlendirilerek tüm çalışanlara duyurulur, gerektiğinde ürün geliştirme ve belgelendirme çalışmaları yapılır, uygulayıcıyı bilinçlendirmek için eğitici kurslar düzenlenerek, sunulan ürünle ilgili en ufak memnuniyetsizlik ciddiyetle ele alınır ve düzeltici faaliyette bulunulur.


Ekoplas'da "çalışanların mutluluğu" ise müşteri memnuniyetine ulaşmada en önemli koşuldur. Kararlar, ilgili çalışanların görüşleri alınarak ve "katılımcılık" esasına göre oluşturulur. Bireylerin yeterli bilgi ve beceriyle donatılarak işleriyle ilgili yetki ve sorumluluk üstlenmeleri sağlanarak, herkesin işini benimsediği, yaptığı işten mutlu olduğu bir çalışma ortamı hedeflenir. Sorumluluk bireysel olmakla birlikte, ekip çalışmaları teşvik edilir, ekip başarısı bireysel başarının önünde tutulur. Tüm bu ilkelerin doğrultusunda Ekoplas çatısı altında görev alan her çalışanımız ‘’hep bir adım önde’’ olma vizyonu ve yeniliğe verdikleri önemle fark yaratarak, koşulsuz memnuniyetlerini amaçladığımız müşterilerimize verebileceğimiz en değerli şeyin aslında ‘’Ekoplas Kalitesi’’ olduğunu bilirler.

Kalite Belgelerimiz