Ekoplas Peyzaj Mimarlığı Ürünleri

Ekoplas; kentsel, bireysel, ticari peyzaj ve mimarlık uygulamalarında kullanılan yenilikçi çevre dostu ürünlerin geniş bir yelpazede tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış lider bir mühendislik çözüm şirketidir.

 • Hızlı nüfus artışı, gelişen teknoloji ve sanayi ile birlikte insanoğlunun eko sistemler üzerindeki baskısı artmakta ve doğal çevrenin giderek yok olmasına ve yenileme gücünü kaybetmesine neden olmaktadır. Buna karşılık olarak, 1970’li yıllardan itibaren çevre sorunlarına karşı artan duyarlılık, pek çok alanda yeni yaklaşımlar ve teknik önlemlerin geliştirilmesini sağlamıştır.

 • Bu gereksinimleri ve gelişmeleri yakından takip ederek 2011 yılında faaliyetlerine başlayan Ekoplas, ülkemizde mimari ve peyzaj alanındaki ürün yetersizliğini ortadan kaldırmak, çevreci, yeşil, ekolojik şehirler oluşturmak ve yeşilin estetiğini tüm şehirlerimize yaymak adına farklı kategorilerde tamamıyla kendi üretimi olan ürünler ve çözümler sunmaktadır

Biz yenilenebilir olmayan kaynakların kullanımını azaltmak, çevresel etkilerini en aza indirmek ve ürünlerimizin kurumsal kültür yoluyla doğal çevre ve insan uyumu içerisinde doğayla buluşması için çalışıyoruz.

Tüm ürünlerimiz projelere çevre dostu artı değerler katmak ve projenin ömrü boyunca sürdürülebilirliğini sağlamak için tasarlanmıştır.

Ekoplas: Çim Sınırlayıcılar, Peyzaj Sınırlayıcılar & Zemin Izgaraları

Ekoplas; dekoratif bahçe bordürleri, plastik çim sınırlayıcılar, çim ayırıcılar, metal çim sınırlayıcılar, korten çelik çim sınırlayıcılar, çim koruyucu ızgaralar, çakıl tutucu ızgaralar gibi kentsel, bireysel ve ticari peyzaj uygulamalarında kullanılan yenilikçi çevre dostu ürünlerin geniş bir yelpazede tasarımı ve üretimi konusunda uzmanlaşmış lider bir mühendislik çözüm şirketidir.

 • 2008 'den beri
  kesintisiz üretim

 • 3000 m2
  üretim tesisi

 • 50+ kişilik üretim
  yönetim ve satış ekibi

 • 40+ 'dan fazla
  ülkeye ihracat

Test

Form Gönderimi

Tamam