EKOPLAS olarak, müşteri odaklı yaklaşımımızla, sağladığımız tüm ürün ve hizmetlerde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan, ürün kalitesinin sürekliliğini sağlayan, sürekli iyileştirmeyi amaçlayan, kaynakların verimli kullanılmasını sağlayan, doğaya ve insan hayatına saygı duyan, eğitim programları ile çalışanlarımızın yetkinliğini sürekli olarak geliştirmeyi ve işlerimizi yürütürken çalışanlarımızın etkin katılımını sağlamayı hedefleyen bir kalite politikası uygulamaktayız.

EKOPLAS; üretim faaliyetlerinin tamamını yasal koşullar ve sahip olduğu yönetim sistemleri gerekliliklerine uygun olarak dinamik bir yapı ile gerçekleştirmektedir. Çevreyi ve insan sağlığını olumsuz yönde etkileyebilecek her türlü faaliyeti kontrol altına alarak, mevcut yasa ve yönetmelikler doğrultusunda çalışmalarını sürdürmektedir.

İş güvenliği ve sağlığı konusunda çalışanlarına ve üretim modelinde çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde olan EKOPLAS, konularla ilgili bilinç oluşturmak için gerekli çalışmaları da eksiksiz olarak yürütmektedir. AR-GE çalışmalarına da gerekli önemi vererek, üretim süreçlerini ve hizmet verdiği sektörleri sürekli analiz etmekte olan EKOPLAS, her gün değişen ve gelişen dünyanın koşullarına kolaylıkla adapte olma kabiliyetine sahiptir.

Kalite Belgelerimizi info@ekoplas.com mail adresinden talep edebilirsiniz

Test

Form Gönderimi

Tamam