ÇİM KORUYUCU IZGARA 50 MM

Yüksek Taşıma Kapasitesine Sahip

Çim Koruyucu Izgara

Çim Koruyucu Izgara 50 mm, ağır araç trafiğine maruz kalan çim alanlarda, çim köklerinin ve çim köklerinin bulunduğu toprak tabakasının sıkışmasını önlemek için tasarlanmış, 50 mm yüksekliğinde çim altı koruma ızgarasıdır.

Ürün Hakkında

Çim Koruyucu Izgara 50 mm, yoğun araç trafiğinin olduğu veya özel uygulamaların talep edildiği alanlarda kullanılan yüksek yük taşıma kapasitesine sahip bir zemin ızgarasıdır. Çim Koruyucu Izgara 50 mm, ağır taşıtlar da dahil olmak üzere, araç geçişi ya da bekleme yapılan yüzeylerde zemin stabilizasyonunu arttırarak yoğun geçişlerin sebep olacağı oturmaları engeller ve yağmur suyu drenajını kolaylaştırarak (%85 geçirgen) yüzeyi korur. Hücreli yapısı sayesinde çim köklerini koruyarak çimin yetişmesini sağlar. Çim taşının aksine çimi yakmaz, çimin içinde tamamen kaybolarak yeşil görünümü bozmaz.

UV ışınlarına karşı dirençli, düşük yoğunluklu polietilen (LD PE) malzemeden imal edilen bu ürün, ızgaranın her türlü toprak zeminde kolayca uygulanmasını ve çok güçlü ısı değişimlerinde bile yüzeyin direncini korumasını sağlar.