METAL BAHÇE YATAKLARI

Ürün Hakkında

Metal Yükseltilmiş Yataklar, daha geleneksel olan ahşap yükseltilmiş yataklara çağdaş bir alternatiftir ve aynı zamanda verandada veya bahçenizde şık saksılar olarak harika görünür. İster kendiniz bitki ve sebze yetiştirmeyi, ister çarpıcı bir çiçek sergisi oluşturmayı planlıyor olun, çekici metal yataklarımız her yıl bahçenizde harika görünmeye devam edecek. 

Firmamız tarafından tasarlanıp üretilen Metal Yükseltilmiş Yataklar, süper dayanıklı yapıya sahiptir. Metal yatakların içi ve dışı hava koşullarına dayanıklı bir yüzey için yüksek sıcaklıkta toz boya kaplama işlemi kullanılarak boyanır. Bu sağlam yataklar uzun süre dayanacak şekilde üretilmiştir, eğilmeye karşı dayanıklıdır ve küf, çürüme veya böcek hasarına uğramaz. Metal yataklar az bakım gerektirir.

Metal Yükseltilmiş yataklar, her türlü alana uyacak şekilde farklı boyutlarda,yüksekliklerde, renk ve şekillerde üretilmektedir. 

Tasarım ve uygulama planlarınız ne olursa olsun Ekoplas metal yükseltilmiş yataklar, ahşap yükseltilmiş yataklara göre şık ve uzun ömürlü bir alternatif sunacak ve bahçedenizde muhteşem görünecektir.    

Profesyonel peyzaj tasarımcıları ve uygulamacılar için istenilen ölçü, renk, kalınlık, şekil ve desende proje bazlı üretim seçeneğimiz bulunmaktadır. Tüm modellerimizde korten çelik seçeneğimiz mevcuttur.